Naaktstrand Ngarunui Beach

Kenmerken
Algemeen
- Aan zee
- Zandstrand
- Natuurwater
- Parkeren op < 1 km
Ledenvoordeel
- Korting op overnachtingen bij campings en accommodaties
- Korting op activiteiten zoals workshops
- Korting op de entree bij sauna’s en zwembaden
Wil je ook profiteren van deze unieke voordelen die deze blootlocatie biedt? Klik dan hieronder en word lid! Dat kan al voor €2,50 per maand!
Lid wordenBeschrijving
Aan de westkust van het North Island liggen een aantal mooie stranden voor het naaktzwemmen. Dit is maar 5 km van Raglan, of ongeveer 50 km van Hamilton. U kunt de heuvel af lopen, of in de buurt van de surf club parkeren (achter de camera) en ongeveer 200 m naar het noorden lopen om op deze plek te komen.
Heb jij Naaktstrand Ngarunui Beach in Nieuw-Zeeland bezocht?
Helaas hebben wij niet meer informatie over dit naaktstrand in Nieuw-Zeeland. Ben jij er geweest en heb je meer informatie voor BlootKompas!? Of heb je misschien zelfs foto’s van het naaktstrand? Deel het met ons via info@blootkompas.nl. Alvast bedankt!
Reviews over deze locatie
Contactinformatie
Adresgegevens
Wainui Road3297 Raglan
Nieuw-Zeeland
Plaats een review