Naturistencamping De Brongaard
Kenmerken
Algemeen
- Verenigingscamping
- 11 - 30 plaatsen
- Comfort
Faciliteiten
- Natuurwater
- Petanque
- Sauna
Activiteiten
- Zonder animatie of disco
Diversen
- Wifi
- Elektriciteit bij staanplaats
- Nederlands of Engels sprekend
- Wasserette
- NFN / INF kaart verplicht
- Prettig Bloot-locatie
- Nederlandstalige eigenaar
- Huisdieren welkom
- Autovrij
Type verblijf
- Tent
- Caravan
- Natuur
- Strand
- Watersport
Beschrijving
Naturistencamping De Brongaard, van Naturisten Vereniging Hellevoetsluis (NVH), is een gastvrij en verzorgd terrein op het voormalig Zuid-Hollandse eiland Voorne. Er is een waterplas met zandstrand, steiger, glijbaan en een waterfiets voor de aanwezigen. De waterkwaliteit wordt elke 2 weken gecontroleerd.
Kamperen kan met een tent of caravan. Voor kinderen is er een speelweide met een klimrek en schommels. Bezoekers worden verzocht bij aankomst even te bellen naar de gastendienst.
Faciliteiten voor naturistencamping De Brongaard
Voor gasten is er plaats voor 20 caravans/tenten en tevens is er plaats voor 4 campers. Het terrein gebruikt door 60 vaste kampeerplaatsen waar caravans het gehele jaar kunnen staan en tijdens het seizoen van maart tot november kunnen worden bewoond. Het terrein wordt gezamenlijk door de leden onderhouden en verzorgd.
Adresgegevens
Adres
Noordse Molenweg 13225 LG Hellevoetsluis
Zuid-Holland
Nederland
Ledenvoordeel
Leden van NFN Open & Bloot krijgen ledenvoordeel bij sommige accommodaties, sauna- en wellnesscentra, campings en op reizen. En je profiteert regelmatig van korting op verschillende producten, zoals hottubs, tenten, verzorgingsmiddelen en verzekeringen.
Benieuwd waar jij ledenvoordeel krijgt? Ontdek hier het actuele ledenvoordeel!
WORD LID VAN NFN OPEN & BLOOT
Ben jij nog geen lid van NFN Open & Bloot? Ontdek dan snel onze verschillende lidmaatschappen, kies de vorm die het beste bij jou past en word lid! Op een lidmaatschap van NFN Open & Bloot zijn de lidmaatschapsvoorwaarden van toepassing.
Word nu lid van NFN
Reviews over deze locatie
Ook interessant (telt niet mee in de score)
Mooie camping
Ik bezocht de locatie Alleen
Camping ligt mooi verstopt, veel privacy. Veel groen en mooi aangelegd. Geen tuintjes met hekken en kabouters. Hond mocht in de visvijver zwemmen. Gerund door de vrijwilligers, petje af. Ik werd wel verzocht me niet te scheren onder de douche, dat is m.i. wel een generatie-dingetje. Ook betaalde ik het volle pond zonder dat ik stroom had gebruikt. Verder alle lof en een aanrader.
.
Ook interessant (telt niet mee in de score)
09 aug 2026 - Marjolijn Drenth
Geweldig!
Ik bezocht de locatie Met partner
Heel fijne camping, relaxte sfeer, gemoedelijk. Vriendelijke vrijwilligers. Mooi grote staanplaatsen. Heerlijke zwemvijver.
Veel groen en terrein ziet er verzorgd uit.
Schoon en degelijk sanitair.
Alles bij elkaar prima naar ons zin gehad!
Ook interessant (telt niet mee in de score)
06 aug 2026 - van Garderen
Mooie en klantvriendelijke camping
Ik bezocht de locatie Met partner
Wij waren heel benieuwd op wat voor een camping wij zouden komen, dit na een tip van iemand die al op de camping had gestaan. Onze verwachting is volkomen uitgekomen. Mooie camping met grote plekken en een heerlijke zwemvijver. Ook mooi en schoon sanitair.
Ontvangst op de camping was heel vriendelijk en prettig. Voor herhaling vatbaar!
Ook interessant (telt niet mee in de score)
06 aug 2026 - Ben Tolido
Rustige oase
Ik bezocht de locatie Met partner
Mooi terrein met veel vaste plaatsen. Je wordt hartelijk welkom geheten.
Natuurlijk zwemwater is heerlijk.
Camperplaatsen op een rijtje daardoor weinig privacy.
Goede fiets mogelijkheden.
Ook interessant (telt niet mee in de score)
04 aug 2026 - Irene Martin
Huisdier onvriendelijk
Ik bezocht de locatie Met partner
Het is een schitterende camping. Elke campinggasten houdt hun kampeerplekken super goed bij.
Alleen jammer dat ze huisdier onvriendelijk zijn. Je kan reserveren met honden of katten andere dieren moeten in een kooi.
Dat je ze niet mag uitlaten op het terrein, volkomen logisch en terecht. Dat je niet met je hond over het terrein mag lopen om zelf naar het sanitairgebouw te gaan is belachelijk. Ik neem mijn hondjes mee zodat zij geen overlast bezorgen voor de andere campinggasten en dan wordt ik aan gesproken dat ik niet met de honden over het terrein mag lopen. Ik moet mijn behoeftes ophouden totdat mijn partner terug is van zijn werk en dat is wel geteld 12 uur. Dat houdt niemand vol. Ik wil ook niet dat ze gaan blaffen als ik even naar het toilet ga, dan is voor mij de keuze heel makkelijk. Ik neem ze mee en dan zijn ze voor niemand een overlast.
Honden mogen niet op het terras bij de kantine. Daarvoor is er een speciaal plekje gemaakt met 6 tegels, 4 stoelen en een tafel. Wie zitten hieraan. Juist vaste campinggasten zonder honden.
Huisdier regels oke! Je kan ook tever gaan en dan zou ik adviseren. Blijf de mooie camping die jullie nu zijn, maar accepteer dan geen honden, katten of andere huisdieren.
Wij komen niet meer terug, want ik ga mijn 2 hondjes niet thuis laten voor een paar zure campinggasten.
Ook interessant (telt niet mee in de score)
23 jul 2026 - Mariska
Ik bezocht de locatie Met partner
We werden hartelijk ontvangen op de camping.
Er werd gezorgd dat we nog mee konden doen met de activiteit van die avond. Sanitair is mooi en schoon en de camping is goed onderhouden en prachtig groen. Wij komen graag nog een keer terug.
Ook interessant (telt niet mee in de score)
18 jul 2026 - ter Meulen
Prima locatie voor even heerlijk genieten van het leven
Ik bezocht de locatie Met partner
Weer terug op dit prachtige terrein. Waar bijna alles is. Gezellige vereniging die open staan voor gasten. In het weekend is er een gezellige themaavond. We hebben hier prima tijd gehad. Het enige nadeel is dat de wifi niet op de caravanplaats was waardoor ik bundelproblemen kreeg. En even naar de kantine lopen waar wel wifi is is niet op elk moment fijn.
Ook interessant (telt niet mee in de score)
12 jul 2026 - Niels
Heel fijne camping
Ik bezocht de locatie Met partner
Vriendelijke ontvangst op deze mooie en goed onderhouden camping met ruime plekken.
De omgeving is prachtig om mooie fietstochten te maken.
We komen graag nog een keer terug.
Ook interessant (telt niet mee in de score)
10 jul 2026 - W en M
Fijne camping
Ik bezocht de locatie Met partner
Fijne ontvangst, vriendelijke mensen, mooie plaatsen, heerlijke zwemvijver.
Ook interessant (telt niet mee in de score)
05 jul 2026 - Chris en Annelies
Heerlijk verblijf gehad met toch een min puntje
Ik bezocht de locatie Met partner
Zoals de score aangeeft niets dan lof over de camping maar toch een minpuntje: als hondeneigenaar (lees hond) mag je niet veel. Bij aankomst werden wij hartelijk ontvangen met een drankje en werd ons verteld dat de hond niet op het terras mocht. We losten dit op door haar aan een boompje in de schaduw te leggen naast het terras. Later die middag gingen we even zwemmen, wat drinken en de andere dag frites eten en legden haar weer op het zelfde plekje. De dag erna precies zo. Toen kwam er iemand van de vereniging mij vertellen dat de hond daar niet mocht liggen. In het regelememt stond (had ik ontvangen) de hond alleen aangelijnd op het veldje mocht bij de hondendouche.
Tja, ik heb dat vast NIET willen lezen maar het was voor mij een complete verassing en bovendien lag daar al een hond aangelijnd aan een boom en wij hebben onze hond graag dicht bij ons want dan is en blijft ze rustig.
Misschien kan er iets meer flexibiliteit komen voor de hond en zijn baasjes!
Ook interessant (telt niet mee in de score)
22 jun 2026 - Liesbeth Maas
Kort bezoek 2 nachten met de fiets
Ik bezocht de locatie Alleen
Zeer mooie en nette camping.met een zeer hartelijk en vriendelijk onthaal door Noor
Ook interessant (telt niet mee in de score)
20 jun 2026 - Sander Wibier
Prachtige camping
Ik bezocht de locatie Met partner
We hebben ondanks het slechte weer een leuk en gezellig verblijf dit ook dankzij onze over uurtjes. Mooie camping.
Ook interessant (telt niet mee in de score)
08 jun 2026 - Joke
Fijn om te zijn
Ik bezocht de locatie Alleen
Het is fijn om hier te zijn. Gezellig samen eten en een spelletje spelen. Jammer dat de plaatsen geen beschutting bieden.
Ook interessant (telt niet mee in de score)
07 jun 2026 - Frans Buunen
Ik bezocht de locatie Met partner
Mooie schone camping die de lat hoog heeft liggen. Als uitval basis prima. Goed fietsen in de omgeving voor de geoefende en gelegenheidsfietser, leuke plaatsen die zijn goed te bereiken op de fiets prima week gehad.
Ook interessant (telt niet mee in de score)
29 mei 2026 - Cees
Ervaar de weldaad van de Brongaard!
Ik bezocht de locatie Met partner
Hier klopt het "bloot" gewoon. Een Warme ontvangst met een drankje, gastvrijheid, vriendelijke bewoners/gasten in dit mooie park met een schone zwemvijver. Alle voorzieningen zijn modern, in goede staat en zeer goed onderhouden. Wij ervaren hier totale ontspanning. Van hieruit zijn prachtige fietsentochten te maken. Tot volgend jaar!
Ook interessant (telt niet mee in de score)
28 mei 2026 - Jan van den Broeck
Topcamping
Ik bezocht de locatie Met partner
Meerdere malen op de Brongaard geweest.
Altijd hartelijk ontvangen en opgenomen door de leden van deze mooie camping.
Sanitair zeer netjes net zoals trouwens de gehele camping.
Mooie fietsomgeving, wij komen zeker nog vaker.
Ook interessant (telt niet mee in de score)
26 mei 2026 - Jeroen en anja
Heerlijke plek vlakbij huis.
Ik bezocht de locatie Met partner
We zijn vóór de 3e keer op de Brongaard. Een heerlijke plek met het geluid van de vogels om je heen. Een fijne natuurlijke vijver om lekker af te koelen. Eigelijk is alles tiptop in orde. Wij komen zeker vaker terug.
Ook interessant (telt niet mee in de score)
25 mei 2026 - Marisa Moelker
Prima en gastvrij
Ik bezocht de locatie Met partner
Heerlijk rustige camping. De gastendoekje doet er alles aan om het verblijf goed te laten verlopen. Altijd klaar om te helpen.
De sauna was heerlijk op vrijdagavond.
Dank je wel harde werkers en zelf ook een beetje genieten van de rust en ruimte!
Ook interessant (telt niet mee in de score)
16 mei 2026 - Lolke 5van der Leeuw
Mooi en nette camping
Ik bezocht de locatie Met partner
Wij hebben rond koningsdag een weekendje gekampeerd op de Brongaard. Reservering ging vlot, ontvangst was warm en alles werd netjes uitgelegd. We werden naar de plek gebracht en kregen een rondleiding door het sanitairgebouw. Nette toiletten, wastafels en afwasplekken binnen en een doucheruimte die vloerverwarming heeft. Het is een mooi terrein met veel vaste gasten maar deze zijn reuze gezellig, behulpzaam en in voor een praatje.
Ook interessant (telt niet mee in de score)
15 mei 2026 - Irene
Schitterend!
Ik bezocht de locatie Met partner
Wat een mooi, ruim opgezet, terrein! Gastvrije en vriendelijke leden, met aandacht wordt alles onderhouden, heerlijke douches, fijn verblijf gehad. Camperplaats met uitzicht op de zwemvijver, super!
Ook interessant (telt niet mee in de score)
02 mei 2026 - Gonda B
Aanrader. Parel op Voorne Putten
Ik bezocht de locatie Met partner
We hebben een prima verblijf gehad. Super vriendelijke mensen, mooie goed onderhouden camping. Schoon sanitair. De vloerverwarmde doucheruimte is echt geweldig wanneer t in t voorjaar ‘snachts erg afkoeld.
Ook interessant (telt niet mee in de score)
27 apr 2026 - Coen Duvekot
Schitterende tuin waar je kan kamperen
Ik bezocht de locatie Alleen
Eigenlijk is dit een prachtige tuin waar je ook kan kamperen! Alle planten, gazons, vijvers zien er perfect uit. De ontvangst is heel vriendelijk. Als alleengaande waardeer ik het praatje met de vaste leden bij de voordelige uitgebreide snackavond ook. Ook genoten heb ik van de prachtige zwemvijver echt een toppertje, met stortbuiende regen hier een rondje zwemmen was een soort jeugdherinnering!
Voordelig is het verblijf niet, € 40 euro per nacht voor 1 persoon, maar gezien alle luxe toch zeker de moeite waard en ook een plek om terug te komen. Bedankt!
Ook interessant (telt niet mee in de score)
14 jul 2025 - Marius
Geweldig
Ik bezocht de locatie Met partner
Wat een fantastische camping , wij waren er 3 weken en hebben ons geen seconde verveeld. sanitair top caravan/ camperplaatsen zijn erg ruim.
Heerlijk zwemmen in de zwemvijver en gezelligheid op het terras. Erg mooie streek om te fietsen en dichtbij het strand. Voor ons een dikke 10. Tot een volgende keer.
Ook interessant (telt niet mee in de score)
03 jul 2025 - Adri
Mooie en grote en ruime gecultiveerde camping
Ik bezocht de locatie Met partner
Eind juni zijn we met mooi weer naar de Brongaard geweest. Een mooi en goed onderhouden camping. Niet een camping als andere traditionele naturistencampings. Deze camping bestaat uit 70 % vaste gasten (ongeveer 60 plekken) die grote zorg dragen aan de camping. Als je binnenkomt dan heeft het de aanblik van een vakantiepark. Veel vaste plekken die uitermate goed onderhouden zijn en grotendeels bezet (aanwezig). Doordat de camping groot is met veel vaste plekken bemerk je ook regels die op andere naturistencampings er niet zijn, bijvoorbeeld een vaste parkeerplaats (met nummer) voor de vaste gasten. Voor ons heel bijzonder.
Een prachtige zwemvijver, met een mooie diepte en geen overlast van beplanting in het water. Prima sanitair. Niets op aan te merken.
Omgeving: Brielle is prachtig op fietsafstand. Hellevoetsluis een gezellig stadje op een paar kilometer afstand. Zeker een camping om terug te komen. Maar voor diegenen die een authentieke naturistencamping verwachten, dat is het voor ons niet helemaal.
Groeten, Jan en Jolien.
Ook interessant (telt niet mee in de score)
20 jun 2025 - Jan en Jolien
Toppie
Ik bezocht de locatie Met partner
Morgen weer voor een paar dagen naar de Brongaard. Ik heb er zin in.
Ook interessant (telt niet mee in de score)
01 mei 2025 - petra hoogeveen
Uitstekend!
Ik bezocht de locatie Met partner
Onze eerste keer dat wij deze locatie bezochten. Dat is ons prima bevallen, prettige sfeer, heerlijk in het meer gezwommen, zeer fijne camperplaats. Komen zeker nog een keer terug.
Ook interessant (telt niet mee in de score)
12 aug 2022 - John Maertzdorf
Zeer gastvrije camping met prachtige ligging
Ik bezocht de locatie Alleen
Ik was de eerste gast dit seizoen dus de gastendienst moest er even inkomen. Mooi terrein. Prachtige vijvers. Fantastisch toiletgebouw en alles zeer schoon. Veel leden die langs liepen heetten mij welkom. Vond ik bijzonder. Prachtige uitvalsbasis om lekker te fietsen. Echt een camping om terug te komen.
Ook interessant (telt niet mee in de score)
09 jul 2022 - Jolanda Janssen
Ontspannen sfeer
Ik bezocht de locatie Met partner
Gezellig elkaar helpen waar nodig. Wandelen en zwemmen.
Ook interessant (telt niet mee in de score)
11 feb 2022 - Teun Biemans
perfect
Ik bezocht de locatie Met partner
jammer van de corona dat er geen losse plaatsen waren maar verder top camping
Ook interessant (telt niet mee in de score)
31 aug 2021 - a.j.leeen
Paradijs
Ik bezocht de locatie Alleen
"Een zijn met de natuur". Door de corona maatregel zijn helaas de kantine en de sauna niet open.
Ook interessant (telt niet mee in de score)
28 aug 2021 - Emma
Hele gezellige fijne camping .
Ik bezocht de locatie Met partner
Jaarplaats genomen op deze mooie naturistencamping verscholen in het groen een oase van rust met zwemvijver, goed verzorgd terrein, vriendelijke mensen , sanitair gebouw word 2x per dag schoongemaakt. Tijdens carona periode2x en bij normaal 1xperdag schoongemaakt n .top naturistenterrein ik geef ze dan ook 5 sterren!
Ook interessant (telt niet mee in de score)
27 aug 2021 - Marga siopn kareegat
Open en hartelijke sfeer óók voor passanten!
Ik bezocht de locatie Alleen
Ik heb altijd enigszins een drempel om naar verenigingsterreinen te gaan, als alleengaande passant kun je je gemakkelijk buitengesloten voelen. Wat een prettige hartelijke sfeer, met elkaar altijd begroeten en gezellige praatjes met elkaar! Ook de collectieve zorg voor het terrein, het WC-gebouw en de leefomgeving spreekt mij erg aan. Ik ga terugkomen, korter of langer.
Ik heb wel de opmerking gemaakt -en die werd graag ontvangen en meteen doorgespeeld naar het Bestuur- dat het mij wel tegenstaat dat er één tarief wordt gehanteerd, 1 plaats voor 4 personen. Ik bezet dan wel een hele standplaats, gebruik slechts voor 1 persoon water en elektra. Meer een principekwestie dan dat ik de prijs te hoog vind!
Ook interessant (telt niet mee in de score)
23 aug 2021 - Willem Struijs
9 een mooie goed onderhouden camping kan iedereen aan bevelen
Ik bezocht de locatie Met partner
3 weken een fijn vakantie gehad
Ook interessant (telt niet mee in de score)
19 aug 2021 - Voermans
Fietsvakantie en bloot
Ik bezocht de locatie Met partner
Twee jaar geleden vonden we deze camping tijdens een fietsvakantie in eigen land. Wat een verrassing! Een heerlijke camping met bijzonder gastvrije en behulpzame mensen. Niet commercieel, echt 'van de naturisten' zoals we dat uit het verleden wel kenden. En voor ons volkomen onverwacht. Heel erg genoten en we komen zeker weer een keer (na corona, dat dan weer wel). We hopen dat jullie het veilig en gezond volhouden!
Ook interessant (telt niet mee in de score)
21 mrt 2021 - Ida Sabelis
Een veilige camping voor ouder en kind, in een heel ontspannen sfeer.
Ik bezocht de locatie Met partner
Een oase van rust in een heel drukke omgeving
Ook interessant (telt niet mee in de score)
23 dec 2020 - Peter Kooij
Heel mooie camping
Ik bezocht de locatie Alleen
Door corona aan Nederland gebonden, de Brongaard gevonden. Wat een geweldig fijne camping, een prachtige fietsomgeving.
Toen onze voortent omwaaide terwijl wij niet thuis, zorgde de leden dat hij netjes opgeruimd werd zodat we niet veel schade hadden. Chapeau
Ook interessant (telt niet mee in de score)
23 dec 2020 - Heri
Paradijs op aarde
Ik bezocht de locatie Alleen
Als je een wil zijn met flora en fauna dan ben op de Brongaard op het juiste adres.
Ook interessant (telt niet mee in de score)
07 aug 2020 - Emma
Zeer gastvrij en mooi gelegen
Ik bezocht de locatie Met partner
We hebben kennis gemaakt afgelopen vrijdag 31 juli 2020. Zijn heel gastvrij ontvangen. Alles op dit terrein is tot in de puntjes geregeld
Eigenlijk zou ik geen beoordeling moeten schrijven want nu wordt het er vast drukker. Mooi sanitair Prettig bloot meer dan een 10. In de omgeving van deze vereniging diverse stranden waar je momenteel steeds minder op je gemak voelt. De rust de omgeving en de vrijwilligers zorgen ervoor dat dit een dag is geweest waar we tot rust zijn gekomen en ze dragen datgene uit wat je van een NFN vereniging graag wilt zien. We komen zeker terug en hopelijk is er dan de mogelijkheid om een paar dagen te staan met de camper. Nu niet mogelijk vanwege Corona en hiervoor ook alle begrip. Namens ons bedankt voor het fijne ontvangst.
Ook interessant (telt niet mee in de score)
03 aug 2020 - Weeda
Heerlijke start van de vakantie
Ik bezocht de locatie Met partner
Begin augustus hebben we een camper gehuurd om een rondje west Frankrijk te maken. Omdat we pas zaterdagmiddag konden vertrekken hebben we besloten het eerste weekend op de brongaard te verblijven. Echt een prima start van de vakantie. Keurige ontvangst met een drankje. Gelijk meegegeten met de frieten. Sanitair was echt fantastisch en even lekker afkoelen in de zwemvijver is altijd fijn. Zondags het eiland Voorne putten rondgefietst en lekker gegeten in Hellevoetsluis zodat we maandagmorgen fris verder konden richting Normandië. Echt een aanrader deze camping
Ook interessant (telt niet mee in de score)
26 dec 2019 - Rob en Henriët
super mooi en zeer vriendelijke mensen
Ik bezocht de locatie Met partner
Prachtige omgeving om te fietsen en wandelen!
Ook interessant (telt niet mee in de score)
19 dec 2019 - john leenen
9
Ik bezocht de locatie Alleen
Het is prettig verblijven op een hele schitterend gelegen verenigingscamping geleid door vrijwilligers in een mooie omgeving die hele mooie fiets routes heeft.
Ook interessant (telt niet mee in de score)
19 dec 2019 - Peter kooy
Top
Ik bezocht de locatie Met partner
De mooiste tuin van nederland ,de brongaard 👍👍👍
Ook interessant (telt niet mee in de score)
24 jun 2019 - Hansl van raaij
Contactinformatie
Contactinformatie
- reserverenbrongaard@gmail.com
- Telefoon
- +31 6 34399071
- Website
- https://www.brongaard.nl/




Plaats een review