Chambres d’Hôtes Naturistes La Fenouillère




Kenmerken
Algemeen
- B&B
- Luxe
Type verblijf
- Landelijk
- Rustzoekers
Faciliteiten
- Buitenbad
- Sauna
- Massage
Diversen
- Nederlands of Engels sprekend
- Wasserette
- Eigen parkeerterrein
Activiteiten
- Activiteiten voor volwassenen
- Zonder animatie of disco
- Meer <10 km
Ledenvoordeel
- Korting op overnachtingen bij campings en accommodaties
- Korting op activiteiten zoals workshops
- Korting op de entree bij sauna’s en zwembaden
Wil je ook profiteren van deze unieke voordelen die deze blootlocatie biedt? Klik dan hieronder en word lid! Dat kan al voor €2,50 per maand!
Lid wordenBeschrijving
Chambres d’Hôtes Naturistes La Fenouillère is een mooie ruime villa, compleet gerenoveerd in 2014 en gebouwd in de heuvels rond Brignoles, in de Var (Provence). De tuin is 7000m2 en bevindt zich tussen de wijngaarden en olijfbomen. La Fenouillère ligt tussen Aix-en-Provence en Nice.
Faciliteiten en mogelijkheden naturistenaccommodatie La Fenouillère
Kamer La Vie en Rose: op 1e verdieping, 2-persoonsbed, eigen badkamer en apart toilet.
Kamer Lavendel: op de benedenverdieping 2×1-persoonsbed (kan 2-persoonsbed van worden gemaakt), eigen badkamer en apart toilet.
Kamer Ton Pierre: op de benedenverdieping met afzonderlijke ingang, privé badkamer en toilet.
Mogelijkheid tot massage ter plaatse.
Reviews over deze locatie
10 dagen rust in de Franse zon
Ik bezocht de locatie Met partner
Net terug van 10 dagen in de Zuid Franse zon. Geert en Marijke beheren hier een fantastische Bed en Breakfast met een mooie tuin en een heerlijk zwembad met ligstoelen. Wij hadden de kamer Lavendel op de begane grond. Een prima kamer met een prima bed. De badkamer en toilet op de gang zag er ook allemaal prima uit. Toch misschien een heel klein puntje. Wij zijn beiden iets minder slank (iets meer dan een lantaarnpaal) en moesten ons de douche in wringen :-) Marijke verzorgt het ontbijt en het diner super, vanwege de corona maatregelen waren er helaas geen kaas of worst op tafel voor het ontbijt maar desondanks prima, het diner was optimaal verzorgd (is niet verplicht)gevarieerd en heerlijk, het aperitief vooraf betaal je natuurlijk maar was elke dag weer heerlijk verzorgt door Geert. Je kunt vanuit Brignoles met een uurtje rijden naar het (naturisten)strand van Hyere, naar Toulon of de talloze marktjes in authentieke dorpjes in de buurt. Er is een redelijke wifi-dekking in de kamers, op het terras en bij het zwembad, nu nog via een schamel 1,5Mb dsl lijntje maar de glasvezel hangt al in de palen en wordt binnenkort aangesloten :-) Geert en Marijke, bedankt wij hebben het heerlijk gehad en komen zeker nog eens terug. Ruud en Jose
11 jul 2020 - Ruud en Jose
Ontspannend
Ik bezocht de locatie Met partner
Een echte aanrader : rust, ontspanning, relaxen, goed eten, vriendelijke hosts...
27 jan 2020 - Jasper Dejonghe
Contactinformatie
Adresgegevens
481 Chemin de Peygon83170 Brignoles
Var
Frankrijk
Contact
- contact@chambres-dhotes-naturiste-provence.com
- Telefoon
- +33 (0)785088954
- Website
- https://www.chambres-dhotes-naturiste-provence.com/
Plaats een review