Naaktstrand Praia do Malhão


Kenmerken
Algemeen
- Officieel naaktstrand
- Aan zee
- Zandstrand
- Gratis toegang
- Parkeren op < 1 km
- Geschikt voor kinderen
Beschrijving
Naaktstrand Praia do Malhão is een, sinds 2019, officieel naaktstrand aan de Atlantische Oceaan kust dat ten noorden van Vila Nova de Milfontes ligt in Portugal. Parkeer op de derde parkeerplaats (bij vlaggenmasten). Ga naar de zee en loop ongeveer 800 meter naar het noorden (naar de tweede inham). Heel mooi en relaxed. Maar wees voorzichtig in het water, want er zijn getijden en dat deel van het strand wordt niet bewaakt.
Heb jij Naaktstrand Praia do Malhão in Portugal bezocht?
Dit is de informatie die we hebben over dit naaktstrand. Ben jij er geweest en heb je meer informatie voor BlootKompas!? Schrijf eens een review. Of heb je misschien zelfs foto’s van dit naaktstrand? Deel deze met ons via info@blootkompas.nl. Alvast bedankt!
Adresgegevens
Adres
7645-221 Vila Nova de MilfontesPortugal
Ledenvoordeel
Leden van NFN Open & Bloot krijgen ledenvoordeel bij sommige accommodaties, sauna- en wellnesscentra, campings en op reizen. En je profiteert regelmatig van korting op verschillende producten, zoals hottubs, tenten, verzorgingsmiddelen en verzekeringen.
Benieuwd waar jij ledenvoordeel krijgt? Ontdek hier het actuele ledenvoordeel!
WORD LID VAN NFN OPEN & BLOOT
Ben jij nog geen lid van NFN Open & Bloot? Ontdek dan snel onze verschillende lidmaatschappen, kies de vorm die het beste bij jou past en word lid! Op een lidmaatschap van NFN Open & Bloot zijn de lidmaatschapsvoorwaarden van toepassing.
Word nu lid van NFN
Reviews over deze locatie
Ook interessant (telt niet mee in de score)
Top locatie
Ik bezocht de locatie Met partner
Het strand heeft fijn zand. Bij eb ontstaan tientallen poeltjes waar het heerlijk vertoeven is. Zwemmen kan moeilijk door de branding en vele kleine rotsformaties in het zand. Dit hebben wij niet als een gemis ervaren. Op het strand is van alles te beleven, zoals alles wat er leeft in en rondom de poeltjes. Super kindvriendelijk omdat het in de poeltjes erg veilig is, als een kind uiteraard onder toezicht staat. Verder is het niet nodig om flessen water mee te nemen. Het drinkbare duinwater komt op diverse plekken uit het duin gestroomd. De beheerder heeft soms water afgeleid met een regenpijp. Hierdoor kan je permanent het zoute water van je afspoelen of je fles vullen. Sfeer is zeer gemoedelijk. Kijk wel even vooraf naar de waterstand op internet; bij hoog water is het strand uiteraard kleiner. Kortom: een geweldige ervaring.
Ook interessant (telt niet mee in de score)
18 aug 2025 - Kees
Heerlijk strand
Ik bezocht de locatie Met vrienden
Wij waren hier eind april met al een heerlijke temperatuur. De onverharde weg voor het laatste stukje moet even voor lief nemen. Wij zijn helemaal doorgereden tot laatste parkeerplaats. Bij de strandopgang staat bord waar wordt aangegeven waar het naaktstrand begint. Wij zijn een stuk het strand opgelopen innoordelijke richting. Het was nog zo rustig dat we op een gegeven moment maar zijn gaan liggen. Heerlijk in de golven gedoken, echt zwemmen lukt vanwege de golfslag niet echt. Al met al prima plek met mooi uitzicht.
Ook interessant (telt niet mee in de score)
28 apr 2023 - John
Rustig en afgelegen
Ik bezocht de locatie Met partner
Zoals omschrijving al aangeeft, vanaf parkeerplaats die groot genoeg is een 800 mtr. over het strand, om een rotspartij heen naar het naaktstrand. Is ons overigens niet gelukt omdat de rotspartije in zee uitkomt, daar kan je niet omheen. Dan moet je door de duinen weer omhoog. Wij zijn maar voor die rots gaan liggen, wel mooi strand en aangenaam. Wij waren hier 21 oktober, heel rustig en 25 graden, perfect!
Ook interessant (telt niet mee in de score)
22 okt 2021 - Frans
Plaats een review