Naaktstrand Plage de la Terrière
Kenmerken
Algemeen
- Aan zee
Beschrijving
Naaktstrand Naaktstrand Plage de la Terrière
Het strand ligt dicht bij het centrum van La Tranche-sur-mer. Als je eenmaal het strand hebt bereikt vanaf de parkeerplaats, moet je nog zo’n 500 meter lopen. Let op het witte bord, voorbij het witte bord vindt u het naaktgedeelte. Het strand is een van de mooiste stranden in de Vendée. Het water en de golven zijn een beetje wild en minder geschikt voor kinderen, let ook op de onderstroom. In de zomer kan het er erg druk zijn. De faciliteiten liggen in het textielgedeelte en zijn dus minder toegankelijk voor de naturisten.
Adresgegevens
Adres
La-Tranche-sur-MerVendée
Pays de la Loire
Frankrijk
Ledenvoordeel
Leden van NFN Open & Bloot krijgen ledenvoordeel bij sommige accommodaties, sauna- en wellnesscentra, campings en op reizen. En je profiteert regelmatig van korting op verschillende producten, zoals hottubs, tenten, verzorgingsmiddelen en verzekeringen.
Benieuwd waar jij ledenvoordeel krijgt? Ontdek hier het actuele ledenvoordeel!
WORD LID VAN NFN OPEN & BLOOT
Ben jij nog geen lid van NFN Open & Bloot? Ontdek dan snel onze verschillende lidmaatschappen, kies de vorm die het beste bij jou past en word lid! Op een lidmaatschap van NFN Open & Bloot zijn de lidmaatschapsvoorwaarden van toepassing.
Word nu lid van NFN
Reviews over deze locatie
Ook interessant (telt niet mee in de score)
Ruim strand op 300m vanaf (in seizoen betaalde) parkeerplaats
Ik bezocht de locatie Met partner
Vanaf de parkeerplaats is het naturistenstrand via het harde zand langs de branding eenvoudig te bereiken. Het pad via de duinen vergt een goede conditie wegens het mulle zand.
Het naturistenstrand zelf is zeer ruim en met een gemêleerd publiek. Er wordt via borden gewaarschuwd voor de gevaarlijke onderstroming in de branding, waardoor zwemmen niet geheel onbezorgd kan plaatsvinden. Het naturistenstrand is onbewaakt, heeft geen sanitaire voorzieningen en ook geen horeca voorziening.
Ook interessant (telt niet mee in de score)
14 sep 2020 - Gaston
Een heerlijk strand, 200 meter lopen vanaf het parkeerterrein !
Ook interessant (telt niet mee in de score)
23 jun 2015 - Gerard
vive la tranche sur mer c'est une super destination
Ook interessant (telt niet mee in de score)
18 jan 2015 - cecile
Prima strand, ook voor kinderen niet gelijk al te diep. Wel aardig stuk lopen over het strand naar het naturisten gedeelte.
Ook interessant (telt niet mee in de score)
03 aug 2014 - Anoniem
Plaats een review