Naaktstrand Plage de la Pointe d’Agon



Kenmerken
Algemeen
- Geschikt naaktstrand
- Aan zee
Beschrijving
Bijzonderheden Naaktstrand Plage de la Pointe d’Agon
Naaktstrand Plage de la Pointe d’Agon is bereikbaar via de weg vanaf La Pointe d’Agon in Frankrijk. Draai rechts een zandweg in voor de vuurtoren. Loop op het strand richting Coutainville tot je een kleine kaap passeert en een zandstrand aantreft. Houd rekening met de getijden
Het strand is gelegen in een beschermd natuurgebied. Opgelet, er wordt geen toezicht gehouden (onbewaakt zwemmen) en er zijn geen voorzieningen ter plaatse. Sinds 2014 is bij gemeentelijke verordening het zuidelijke deel van het strand gereserveerd voor naturisten.
Adresgegevens
Adres
Agon-CoutainvilleManche
Frankrijk
Ledenvoordeel
Leden van NFN Open & Bloot krijgen ledenvoordeel bij sommige accommodaties, sauna- en wellnesscentra, campings en op reizen. En je profiteert regelmatig van korting op verschillende producten, zoals hottubs, tenten, verzorgingsmiddelen en verzekeringen.
Benieuwd waar jij ledenvoordeel krijgt? Ontdek hier het actuele ledenvoordeel!
WORD LID VAN NFN OPEN & BLOOT
Ben jij nog geen lid van NFN Open & Bloot? Ontdek dan snel onze verschillende lidmaatschappen, kies de vorm die het beste bij jou past en word lid! Op een lidmaatschap van NFN Open & Bloot zijn de lidmaatschapsvoorwaarden van toepassing.
Word nu lid van NFN
Reviews over deze locatie
Ook interessant (telt niet mee in de score)
Prima aangegeven naaktstrand
Ik bezocht de locatie Met kinderen van 5 t/m 11 jaar
Wij zijn hier een paar keer geweest. Omdat de andere stranden gedoogd waren. Maar verder niemand naakt was. Hebben wij uiteindelijk besloten om dit strand op te zoeken. Aangezien dit wel een officiële naakstrand is. En er ook meerdere mensen zijn. Let wel even op het is aangegeven met bordjes waar het naakt gedeelte begint. Wij lagen in 1e instantie er een paar meter ernaast. Er wordt met een bord aangegeven of je er kan zwemmen. Die zie je staan bij de opgang naar het strand. Dit werd op moment van bezoek afgeraden. Wij zijn er tot onze knieën in gegaan. Wij hebben de auto bij de vuurtoren gezet. En zijn via een pad door de duinen bij het strand aangekomen.
Ook interessant (telt niet mee in de score)
24 jul 2026 - Niels
Contactinformatie
Contactinformatie
- Telefoon
- Website
- https://www.plages.tv/detail/plage-de-la-pointe-d-agon-agon-coutainville-50230
Plaats een review