Laulurie en Périgord




Kenmerken
Algemeen
- Commerciële camping
- 31 - 100 plaatsen
- Basis
Type verblijf
- Caravan
- Tent
- Huuraccommodatie
- Natuur
- Landelijk
- Rustzoekers
- Mindervaliden
Faciliteiten
- Buitenbad
- Gemeenschappelijke ruimte
- Tennisbaan
Eten en drinken
- Gezamenlijk eten
- Bar
- Afhaalmaaltijden
- Verkoop vers brood
Activiteiten
- Activiteiten voor volwassenen
Diversen
- Wifi
- Elektriciteit bij staanplaats
- NFN / INF kaart verplicht
Ledenvoordeel
- Korting op overnachtingen bij campings en accommodaties
- Korting op activiteiten zoals workshops
- Korting op de entree bij sauna’s en zwembaden
Wil je ook profiteren van deze unieke voordelen die deze blootlocatie biedt? Klik dan hieronder en word lid! Dat kan al voor €2,50 per maand!
Lid wordenBeschrijving
Laulurie en Périgord is een sfeervol, middelgroot terrein met zeer vriendelijke eigenaren en ruime staanplaatsen. De oude boerderij vormt het charmante middelpunt van de camping en heeft een goede keuken.
Elke zaterdag is er een gezellige gezamenlijke barbecue. Je vindt er ook een zwembad met ligweide, speeltoestellen, kampwinkel, volleybalveld, jeu de boulesbaan en een boogschietbaan. Bezoekers worden verzocht zich van tevoren aan te melden.
Faciliteiten en mogelijkheden
Sanitair: sanitairblokken met wc’s, douches warm/koud, wastafels, (af)wasbakken, sanitair voor mindervaliden, wasmachines.
Voorzieningen: bar, barbecue, bibliotheek, invriezen koelelementen, kampwinkel, recreatieruimte, restaurant (in het hoogseizoen), snacks, solarium, telefoon, tv.
Zwemmen: buitenzwembad. Actief: basketbal, boogschieten, mini-tennis, petanque, tafeltennis, volleybal en enkele activiteiten voor kinderen en volwassenen.
Verhuur: chalets, 63 kampeerplaatsen deels in de schaduw en deels met stroom.
Reviews over deze locatie
Wij hebben vorig jaar (zomer 2017) met onze zoon van 9 hier gestaan. Mooie camping waar genoeg te doen is als je ook jezelf kunt vermaken. Mooi zwembad. Gezellige gezamenlijke maaltijden en mensen van allerlei nationaliteiten. Goede uitvalsbasis voor activiteiten in de Dordogne. Deze camping verdient meer gezinnen met kinderen in de leeftijd 6-12. Wij (en onze zoon sluit zich daarbij aan) komen er zeker nog een keer weer.
31 dec 2017 - Fam. De Winter
Een heerlijke week gehad! Zeer goed verzorgde camping, veel ruimte, prachtig zwembad, heerlijk eten. Alles aanwezig voor een ontspannen vakantie. Echte aanrader!
28 aug 2017 - Ron
Dit jaar 9 dagen doorgebracht op Laulurie. De laatste nacht zelfs als enige Nederlander! Wat mij betreft echt een aanbeveling, want het is een echt Frans terrein, met Nederlanders in de minderheid. Dat er zo weinig Nederlanders zijn is echter onverdiend, want het is een heel prettig terrein, met een prachtig zwembad. De sfeer is er heel plezierig. Francis en Yonnie zijn twee heel aardige beheerders, en spreken een soort Frans dat heel verstaanbaar is. Er zijn gezellige gezamenlijke maaltijden, en er worden onder meer wandelingen door de naaste omgeving van het terrein georganiseerd. (Reeën gezien, uilen gehoord!). Een ander belangrijk sterk punt van dit terrein is de rust. Er zijn voldoende (grote!) kampeerplaatsen, zowel in de schaduw als in de zon. Het sanitair is prachtig en schoon (en niet gedateerd!)
19 jul 2015 - Herman
We zijn juist terug van 3 heerlijke weken met de caravan door Frankrijk. Na een tussenstop op de onvolprezen clubcamping in Orléans zijn we begonnen in Laulurie. van 14 t./m 19 juni 2015. Een herhaling van ons bezoek 28 en 29 jaar geleden! En tot onze verbazing is er helemaal niets veranderd, tot aan de animaties aan toe... Alleen de bomen en struiken zijn fors gegroeid, waardoor fervente zonzoekers er karig afkomen. Maar het is nog steeds een heerlijk rustig ruim terrein, met heerlijk brood en een prachtig zwembad. Het sanitair is schoon maar wel gedateerd. Op naar les Aillos!
08 jul 2015 - harry
Mooie camping met ruime plaatsen. Wel erg stil en volgens eigenaar veel minder gasten dan andere jaren. (Dit viel ons ook op bij de andere campings). Prachtig zwembad, internet via eigen laptop mogelijk. Iedere dag werd er iets georganiseerd van gezamelijke maaltijd tot dialezing over omgeving etc. Er is een eenvoudige winkel voorhanden en er wordt iedere dag vers brood bezorgd. Zeer vriendelijke eigenaren.
06 aug 2012 - Bezoeker
Wij werden heel vriendelijk ontvangen en kregen een zeer grote plaats toegewezen. De rust en ruimte is hier fantastisch. De omgeving is zeer de moeite waard. Geen moeite is Yonnie en Francis (de eigenaren) te veel. De gezamenlijke maaltijden vonden wij erg gezellig. Voor mensen die van ruimte en rust houden is dit een aanrader.
11 sep 2010 - Bezoeker
Contactinformatie
Adresgegevens
LaulurieF-24330 La Douze
Aquitaine
Frankrijk
Contact
- laulurie@laulurie.com
- Telefoon
- +33 (0)553067400
- Website
- http://www.laulurie.com
Plaats een review