Ledenvoordeel
Leden van NFN Open & Bloot krijgen met hun jaarkaart ledenvoordeel bij sommige accommodaties, sauna- en wellnesscentra, campings en op reizen. En je profiteert regelmatig van korting op verschillende producten, zoals hottubs, tenten, verzorgingsmiddelen en verzekeringen.
Benieuwd waar jij ledenvoordeel krijgt met je NFN-jaarkaart? Ontdek hier het actuele ledenvoordeel!
WORD LID VAN NFN OPEN & BLOOT
Ben jij nog geen lid van NFN Open & Bloot? Ontdek dan snel onze verschillende lidmaatschappen, kies de vorm die het beste bij jou past en word lid! * Op een lidmaatschap van NFN Open & Bloot zijn de lidmaatschapsvoorwaarden van toepassing.
Word nu lid van NFN
Beschrijving
- Om te reserveren voor de boot vanuit Le Lavandou: +33 (0)4 94 71 01 02.
- Om te reserveren voor de boot vanuit Hyères: +33 (0)4 94 57 44 07.
- Om te reserveren voor een autostalling bij Euroyachting Locabat: +33 (0)4 94 64 91 10.
- Om te reserveren voor een autostalling bij St-Christophe: +33 (0)4 94 71 14 90.
Faciliteiten en mogelijkheden
Je kunt bijna overal naturistisch recreëren, behalve in de havens, in de winkels en in het dorp. De schoonheid van het eiland met haar typische Mediterrane flora is goed te bewonderen tijdens het maken van een wandeling.
In het bovenste deel van het eiland ligt het dorpje Héliopolis met een gemeentehuis, kerk, school, bakker, winkels, bank en hotels. Naast hotelkamers zijn er ook appartementen, studio’s en bungalows te huur en is er een camping.
Reviews over deze locatie
Klein eiland met ontspannen sfeer en goede restaurants.
Ik bezocht de locatie Met partner
Het is een heerlijk eiland met een ontspannen sfeer. Bij het supermarktje vroegen ze de eerste dag al of ik gelijk wilde betalen of dat ik het wilde laten opschrijven. Île du Levant is eigenlijk een soort rots die uit de zee komt, dus je moet steeds heuvelop en heuvelaf en het zijn steile heuvels, dus dat voel je wel. Voordeel is wel dat je op veel plekken een prachtig uitzicht hebt. Het is klein en er is niet heel veel te doen, dus het is ideaal om te relaxen en om 's avonds uit te gaan eten in de diverse goede restaurants. Het zandstrand is erg klein en het is daarom verstandig om een accommodatie met zwembad te kiezen. Scheelt je ook weer een klauterpartij vanaf het strand.
27 aug 2021 - Patrick
Heerlijk eiland!
Ik bezocht de locatie Met partner
We zijn een week op het eiland geweest. Heerlijk genoten van de mogelijkheden om bijna overal naakt te zijn. Qua stranden zijn het veel rotsen en je bent veel aan het lopen. Gezellig dorpsplein waar regelmatig activiteiten worden georganiseerd. Prima restaurants en barretjes.
19 dec 2019 - Luiten
Best klein, doch de sfeer is erg goed, beetje hippie cultuur, strandje best klein maar gezellig. Voor 1 week is het daar prima vertoeven, mits je van water c.q. watersport houdt
10 mrt 2017 - j.schalleij
alles is veel kleiner dan bovenstaande omschrijving doet vermoeden. het is een rotseiland waar maar enkele plaatsen zijn waar je in het water kunt er is 1 zandstrand(je) verder zijn er enkele 1 persoon brede klauterpaadjes door het bos die je in een uur of 2 allemaal gezien hebt zeker niet ongezien weken vakantie boeken
18 okt 2015 - kees
Contactinformatie
Adresgegevens
F 83400 Île du LevantProvence-Alpes-Côte d'Azur
Provence-Alpes-Côte d'Azur
Frankrijk
Contact
- contact@iledulevant.com.fr
- Telefoon
- +33 (0)4 94 05 93 52
- Website
- https://www.iledulevant.com.fr/
Plaats een review