Zwembad De Houtvaart

Meer foto's (4)

Kenmerken

Ledenvoordeel

Leden van NFN Open & Bloot krijgen ledenvoordeel bij sommige accommodaties, sauna- en wellnesscentra, campings en op reizen. En je profiteert regelmatig van korting op verschillende producten, zoals hottubs, tenten, verzorgingsmiddelen en verzekeringen.

Benieuwd waar jij ledenvoordeel krijgt? Ontdek hier het actuele ledenvoordeel!

WORD LID VAN NFN OPEN & BLOOT

Ben jij nog geen lid van NFN Open & Bloot? Ontdek dan snel onze verschillende lidmaatschappen, kies de vorm die het beste bij jou past en word lid! Op een lidmaatschap van NFN Open & Bloot zijn de lidmaatschapsvoorwaarden van toepassing.

 

Word nu lid van NFN

Beschrijving

Bijzonderheden Zwembad De Houtvaart

Zwembad de Houtvaart is een rijksmonument uit 1927 gelegen in Haarlem.

Ook dit seizoen kan er weer naturistisch gezwommen worden in het zwembad “De Houtvaart”. Het seizoen start op zaterdag 6 mei en eindigt op zaterdag 16 september 2023.

Om te kunnen zwemmen tijdens het vriendenuur op zaterdag (7.00 – 9.45 uur) moet je lid zijn van de Vereniging Vrienden van de Houtvaart. Kost 5 euro p.j. Daarnaast betaal je per keer 5 euro of 2,80 euro voor 65+ (uitsluitend contant). Een 12-badenkaart kost €50,- of €28,- (65+) en is 1 jaar geldig. De 12-badenkaart kan overdag aan het loket gekocht worden.

 

Tijdens het bezoek kan er koffie/thee gedronken worden.

Plaats een review

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

*

Ook interessant (telt niet mee in de score)

Op basis van de bovenstaande scores berekenen we een algemeen cijfer. Je hoeft dan ook niet ieder onderdeel te beoordelen.

Je moet akkoord gaan met de voorwaarden

Reviews over deze locatie

Contactinformatie

Adresgegevens
Piet Heinstraat 12
2014 AR Haarlem
Noord-Holland
Nederland
Contact
E-mail
secretaris@houtvaart.nl
Telefoon
023-5242233
Website
https://houtvaart.nl/
Navigatieadres
Google coördinaten
52.381026, 4.616094
map Open kaart