Naturisten Accommodatie Juwel des Meeres

9.6
Fenomenaal 2 reviews
Word lid

Heb jij deze naturistische accommodatie bezocht? Deel jouw eerlijke ervaring met andere naaktrecreanten en schrijf een review.  Alvast bedankt!

Kenmerken

Algemeen

  • Appartement
  • Clothing optional
  • Comfortabel

Type verblijf

  • Landelijk
  • Natuur
  • Cultuur
  • Rustzoekers
  • Beginners
  • Gay-friendly

Faciliteiten

  • Buitenbad
  • Natuurwater

Eten en drinken

  • Supermarkt <10 km

Activiteiten

  • Zonder animatie of disco
  • Naaktstrand <10 km
  • Zee <10 km

Diversen

  • Wifi
  • Nederlands of Engels sprekend
  • Duits sprekend
  • Terras / tuin / balkon
  • Wasserette
  • Huisdieren welkom

Beschrijving

Bijzonderheden Naturisten Accommodatie Juwel des Meeres

Naturisten Accommodatie Juwel de Meeres is een kleinschalig appartementencomplex gelegen in het nudistendorp Charco del Palo. Het complex bestaat uit zes 2-3 persoons appartementen. Elk appartement beschikt over één slaapkamer met een tweepersoonsbed, een badkamer met douche en een woon-eetkamer met een heerlijke (slaap)bank. Elk appartement is uniek en anders van indeling. Het appartement heeft alles wat je nodig hebt voor een geweldige vakantie. Je kunt tijdens je verblijf gebruik maken van het gemeenschappelijke zwembad dat tijdens de wintermaanden door zonne-energie verwarmd wordt. Ontspan op deze unieke locatie, direct aan de Atlantische Oceaan.

Het nudistendorp Charco del Palo – gelegen in het noordoosten van Lanzarote – is één van de weinige badplaatsen in Europa waar je overal bloot kunt lopen, behalve in het Centro Comercial. Tegelijkertijd is het ook een van de meest bijzondere plekken voor nudisten. Je bent hier ver weg van massatoerisme en lawaai. Het is een plaats voor rust en ontspanning.

Voor je dagelijkse boodschappen kan je terecht in het Centro Comercial, in het centrum van Charco del Palo. Er is een uitgebreide maar kleine supermarkt, een massagepraktijk, een tapasbar, een café-bar en het service informatiepunt van de Goodtime Girls.

De rotskust heeft twee natuurlijke zwembaden met kleine zandterrassen die trapsgewijs op zee uitkijken en waar je naakt kunt vertoeven.

Ben je naaktrecreant en houd je van de zon en de zee of spreekt het je aan om het nudistenleven uit te proberen, dan is Charco del Palo een gemoedelijke bestemming.

 

Adresgegevens

Adres

Calle Cabrera Peraza 2
35543 Charco del Palo
Lanzarote
Canarische eilanden
Spanje

Navigatieadres

Google coördinaten
29.082950332109306, -13.45147963227986
map Open kaart

Ledenvoordeel

Leden van NFN Open & Bloot krijgen ledenvoordeel bij sommige accommodaties, sauna- en wellnesscentra, campings en op reizen. En je profiteert regelmatig van korting op verschillende producten, zoals hottubs, tenten, verzorgingsmiddelen en verzekeringen.

Benieuwd waar jij ledenvoordeel krijgt? Ontdek hier het actuele ledenvoordeel!

WORD LID VAN NFN OPEN & BLOOT

Ben jij nog geen lid van NFN Open & Bloot? Ontdek dan snel onze verschillende lidmaatschappen, kies de vorm die het beste bij jou past en word lid! Op een lidmaatschap van NFN Open & Bloot zijn de lidmaatschapsvoorwaarden van toepassing.

 

Word nu lid van NFN

Plaats een review

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

*

LET OP: Beoordeel alléén de onderdelen die op deze locatie aanwezig zijn. Is er bijvoorbeeld geen zwemgelegenheid, geef dan geen beoordeling voor het onderdeel ‘zwemmen’. Anders trekt deze beoordeling onterecht het gemiddelde cijfer omlaag.

Ook interessant (telt niet mee in de score)

Je moet akkoord gaan met de voorwaarden

Reviews over deze locatie

9.6
Blootvriendelijkheid
10
Hygiëne
10
Prijs / kwaliteit
10
Faciliteiten
10
Zwemmen
10
Staat van het sanitair
9
Eten en drinken
8

Ook interessant (telt niet mee in de score)

Ligging
10
10

Juwel des Meeres

Ik bezocht de locatie Alleen

De appartementen worden gerund door 2 Nederlandse dames, namelijk Elske en Ingeborg.
Ik werd netjes opgehaald door Ingeborg van het vliegveld, deze rit was niet gratis (een taxie kost ook geld)
Bij het appartement gaf Ingeborg een rondleiding door het gedeelte dat van mij was.
Er stond ook nog een fles wijn voor me klaar die ze voor mij in de koelkast zette.
Later die week kwam ze nog even langs of alles naar wens was en of ik nog vragen had.
Ik heb een heerlijke vakantie gehad.
En aan het einde van die vakantie bracht Ingeborg me weer naar het vliegveld
Groetjes F.Vos

Blootvriendelijkheid
10
Hygiëne
10
Prijs / kwaliteit
10
Faciliteiten
10
Zwemmen
10
Staat van het sanitair
10
Eten en drinken
10

Ook interessant (telt niet mee in de score)

Ligging
10

23 sep 2026 - Hugo Verwoerd

9.1

Fantastisch uitzicht op zee in heerlijk naturistendorp

Ik bezocht de locatie Met partner

We waren hier 2 weken in maart en hebben het fantastisch gehad. Erg mooie plek met uitzicht op zee, waar je 's morgens de zon ziet opkomen. Heerlijk zwembad op dit fijne complex met 6 appartementen. Erg schoon, zeer vriendelijke Nederlandse gastvrouwen Ingeborg en Elske. De keuken is wel wat gedateerd en zou wel opgeknapt mogen worden. Verder alles top en dik tevreden, voor herhaling vatbaar!

Blootvriendelijkheid
10
Hygiëne
10
Prijs / kwaliteit
10
Faciliteiten
10
Zwemmen
10
Staat van het sanitair
8
Eten en drinken
6

Ook interessant (telt niet mee in de score)

Ligging
10

04 apr 2025 - Barbara en Eddy

Contactinformatie

Contactinformatie

E-mail
info@juweldesmeeres.com
Telefoon
+491634039350
Website
https://juweldesmeeres.com/